• Dbamy o środowisko
  • Skupujemy złom elektroniczny
  • Złom elektroniczny
  • przyjmujemy przeterminowane leki
  • utylizujemy chemikalia
  • odbieramy puszki po farbach / klejach
  • przyjmujemy baterie
  • Klawiatury kompurowe

Helios Recykling i Utylizacja Odpadów - Home

Odpadami zajmujemy się profesjonalnie i efektywnie

Oferujemy odbiór i zagospodarowanie odpadów

Przyjmujemy bezpłatnie elektorodpady w Lublinie przy ul. Lucyny Herc 9              (teren INSTAL)

Odbieramy i przyjmujemy do utylizacji różne odpady wytwarzane w wielu rodzajach działalności

ZŁOM ELEKTRONICZNY - to jeden z głównych obszarów naszej działalności.

helios jako jedyna firma w regionie legalnie skupuje wszelkiego rodzaju złom elektroniczny.

Sprzedając nam odpady elektroniczne masz pewność, że zostaną zagospodarowane zgdonie z przpisami i zasadami ochrony środowiska.

Takich kontenerow socjalnych, biurowych i sanitarnych nigdzie nie znajdziecie! 

helios recykling

 

Szanowni Klienci,

informujemy, że w dniu 02.05.2022 r. nie pracujemy.

Zapraszamy od dnia 04.05.2022 r.

 

 

Firma helios recykling działa w obszarze gospodarki odpadami. W naszych działaniach kierujemy się zasadami biznesowymi, ale także odpowiedzialnością za środowisko.

Robimy to z powodu własnych przekonań, wykształcenia ale i wiary w to, że  jeśli każdy zacznie ochronę środowiska od siebie to osiągniemy cel jakim jest zachowanie Ziemi dla naszych dzieci.

Dlatego jeśli sami nie możemy zagospodarować zgłaszanych odpadów podpowiadamy gdzie Państwo mogą to zrobić.

Poczatek działalności firmy helios recykling to rok 2007, następne lata to sukcesywny rozwój i uzyskiwanie kolejnych zezwoleń na gospodarowanie odpadami od ich transportu, poprzez ich zbieranie po otwarcie w 2017 roku zakładu przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, . 

Zakład przetwarzania zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego znajduje się w Lublinie przy ul. Anny Walentynowicz 9 (dawniej Lucyny Herc - na terenie INSTAL-LUBLIN), w jego ramach prowadzimy PUNKT ZBIERANIA ZUŻYTEGO SPRZĘTU ELEKTRYCZNEGO I ELEKTRONICZNEGO, w którym mieszkańcy mogą zostawić nieodpłatnie każdy rodzaj i w każdej ilości swoje elektroodpady, będąc pewnym, że zostaną zagospodarowane zgodnie z przepisami i zasadami ochrony środowiska.

Od 01.01.2020 r. firmy i instytucje mogą pozostawić swoje elektroodpady odpłatnie, przy czym koszty ustalane są indywidualnie.

Świadczymy również usługę odbioru elektroodpadów z firm i instytucji własnym transportem, koszt takiej usługi również ustalamy indywidualnie.

UWAGA - W celu przekazania nam odpadów i potwierdzenia przez nas ich przyjęcia Panstwa firma bądź instytucja musi być zarejestrowana w BDO i za pomocą BDO należy wygenerować Kartę Przekazania Odpadów.

Przy ul. Anny Walentynowicz 9 (dawniej Lucyny Hercna terenie INSTAL-LUBLIN) w Lublinie prowadzimy również SKUP ZŁOMU ELEKTRONICZNEGO w postaci zużytych, uszkodzonych podzespołów elektronicznych.